ŞartlarımızEHLİYET VE YAŞ

Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması gerekmektedir.Ayrıca ehliyet en az 1 yıllık olmalıdır.
KİRALAMA SÜRESİ

En az 1 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.
FİYATLAR
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir.48 saat önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti günlük 2 € EURO\'dur.19 kg ve 3 yaş kapasitesine sahiptir.

ÖDEME VE DEPOZİT
Araci teslim alırken nakit veya Kredi Kartı ile toplam kira bedeli istenilen her para birimi ile yapılabilir ve ödeme bu şekilde tahsil edilebilir.
Geçerli pasaport bilgileri ve uçuş detayları alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda iş verenlerden vergi levhası çalışanlardan ise son çalıştığı iş yerine ait maaş bordrosu belgelemesi talep edilmektedir.
SİGORTA

Tüm araçlarımız 2013-2020 model arası olup full rent a car kaskoludur.

TESLİM VE BIRAKMA
Yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda mail adresinize teyit maili gelir. Rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda Isparta Cadde Rent a Car personeli sizi karşılamak size aracı teslim etmek ve teslim almak mecburiyetindedir.Aracin teslim edilebilmesi için ehliyetinizin kimliğinizin ve pasaportunuzun fotokopisini de yanınızda bulundurmanız gerekmektedir aksi takdirde araç teslim edilememektedir.
Teslimatlar havalimanı ve bürolarının bulunduğu yerlerde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu kentlerde teslim bırakma, önceden haber vermek koşulu ile; otel, işyeri, gar, liman vb. yerlere ücret karşılığı yapılabilmektedir.Ayrıca bu tarz rezervasyonların sezona göre en az 10 günlük olması gerekmektedir. Isparta Cadde Rent a Car bürolarının bulunmadığı Şehirlerdeki araç teslim ve iadelerinde ek masraf olarak teslim ücreti uygulanır.
TRAFİK CEZALARI
Trafik cezaları ve Otopark ücretleri kiralayana aittir.
Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.

Isparta Hava Durumu

 • Durum:

  Açık
 • Sıcaklık:

  27°C
 • Hissedilen:

  27°C
 • Nem:

  %31
 • Rüzgar:

  GGD 4 km/sa
 • Görüş Uzaklığı:

  24 km
 • Yerel Saat:

  14/06/2024 01:19:26